פסיכולוגית קלינית מומחית

תפקיד
פסיכולוגית קלינית מומחית מ.ר.מ. 26656

ניסיון תעסוקתי
M.A. בפסיכולוגיה, פסיכולוגית קלינית מומחית ומנחה באוניברסיטה, עם נסיון רב בניתוח ופתרון בעיות משפחתיות, טיפול בבני נוער וילדים ברמת הקשרים המשפחתיים, בעיות מיניות וקשיי למידה.

עיסוקים רלוונטיים
2007-2014 – התמחות כפסיכולוגית חינוכית. שרות פסיכולוגי חינוכי בכפר סבא.
פסיכולוגית בגנים, בתי ספר וחטיבות.
-אבחונים פסיכו-דידקטים לילדים ובני נוער
-גלוי מוקדם של קשיים העלולים להכביד על התיפקוד בבית הספר.
-טיפול רגשי לילדים ובני נוער מלווה בהדרכת הורים.
-הדרכת צוות בית הספר בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד.
-התערבות בשעת חירום.

2010- עד היום קליניקה פרטית. טיפול בילדים נוער ובמבוגרים.

2009 – מטפלת ומאבחנת ילדים ומבוגרים במרכז עליה וקליטה רעננה. טיפול פרטני, קוגניטיבי ודינמי לעולים חדשים דוברי אנגלית וספרדית. טיפול במקרי חרום ומעקב. עבודה קלינית במקרי חרדה, דיכאון והתמכרות. הדרכת הורים. פגישות יעוץ עם חברי צוות מרכז קליטה

2007-2008 – התמחות כפסיכולוגית קלינית בארץ במרכז רפואי לבריאות הנפש "לב- השרון". מחלקה לתחלואה כפולה. טיפול פרטני, קוגניטיבי ודינמי, במטופלים של המחלקה המשלבים מחלות נפש יחד עם התמכרות לאלכוהול ו/או לסמים. הנחיית קבוצות. שיחות הדרכה עם משפחות של מטופלים

2003 -2005 -מאבחנת ילדים ומבוגרים במרכז לטיפול חולים של האגודה הרפואית באורוגואי (C.A.S.M.U) דיאגנוזה קלינית לילדים ובני נוער. גלוי מוקדם של קשיי תנועה וביטוי היכולים להכביד על התיפקוד בבית הספר. הדרכת הורים. אחריות לכתיבת דו"חות פסיכולוגים בשביל הרופאים המטפלים בפציינטים שונים. מגע טכני עם מומחים אחרים של הצוות ( רופאי ילדים, נוירולוגים לילדים, פסיכו-פדגוגים, מורים, רופאי עצבים) לטיפול מקרים שונים.

1999-2005 פסיכולוגית קלינית בבית חולים של המשטרה – משרד הפנים – אורוגואי
מחלקה לרפאות ילדים. אחראית משנה של הגזרה לפסיכולוגיה של ילדים במחלקה לאשפוז ילדים
הכנה לניתוח וטיפול לאחר הניתוח עם הילד והוריו. אבחון פסיכולוגי לילדים המועמדים לטיפול רפואי. דיאגנוזה קבוצתית של ילדים עם בעיות התנהגות או קשיי למידה. פיקוח על העבודה של פסיכולוגים אחרים העובדים עם ילדים.

עבודה קלינית בחדר אשפוז ובמרפאות חוץ במשטר של פנימיה. הרצאות עיוניות על נושאים בעלי עניין כללי במרפאות בשכונות ( למשל : אלכוהוליזם גיל ההתבגרות, סמים, בעיות התנהגות אצל הילדים)

1998-2005. קליניקה פסיכולוגית פרטית. פסיכותרפיה