כיצד תדעו אם אתם זקוקים לאבחון הפרעות קשב וריכוז – ולאילו סימנים כדאי לכם לשים לב על מנת לטפל במצב של בעיות קשב וריכוז?

אבחון בעיות קשב וריכוז (adhd) וההערכה המקיפה המתבצעת במרפאת "קשר" – מטרתם להביא לשינוי.

זאת על מנת לקבל זווית ראיה חדשה לגבי הקשיים והפתרונות, ולהגיע להצלחות בחיים בכלל ולא רק בלימודים.

אין גיל מוקדם מידי או מאוחר מידי כדי לבצע בדיקת הערכה ואבחון בעיות קשב וריכוז ולהוביל לשינוי !

 

בעיות קשב וריכוז – אורות אדומים שמצריכים התייחסות:

אורות אדומים לאבחון ילדים בגן >>
האם הילד שלנו בגן זקוק לאבחון בעיות קשר וריכוז? אולי הוא פשוט קצת "שובב" או קצת "עצלן" כנסו לקישור כדי לדעת אם כדאי לדעת אם הילד שלכם זקוק לאבחון בעיות קשב וריכוז

אורות אדומים לאבחון ילדים בבי"ס יסודי >>
רבים שואלים איך ניתן לדעת אם הילד זקוק לאבחון. ד"ר רפפורט מציג לכם שאלות שכדאי לכם לבחון אצל ילדכם, בהתנהגותו בבית ובגן.

אורות אדומים לאבחון מתבגרים >>
מתבגרים רבים נתקלים בקשיים בלימודים בעקבות חוסר באבחון הפרעות קשב וריכוז. כנסו לקישור על מנת לעזור לילדכם ולהבין לאילו "אורות אדומים" כדאי לשים לב.

אורות אדומים לאבחון סטודנטים >>
רוב הילדים שהתקשו בבית הספר יגדלו, באופן לא מפתיע, להיות מבוגרים צעירים עם קשיים, בעיקר כאשר הם פונים לפסיכומטרי וללימודים האקדמאיים. אין זה מפתיע שההצטרפות לחיים האקדמיים המציבה אתגרים חדשים הן מבחינת הלימודים והן מבחינת הצורך לתפקד באופן עצמאי יותר, ללא הליווי הצמוד של ההורים, מהווה תקופת קושי משמעותי. כנסו לקישור על מנת לגלות אם יש לכם צורך באבחון מקצועי חוזר.

אורות אדומים לאבחון מבוגרים >>
כיום זה כבר ידוע, ילד שיש לו הפרעת קשב וריכוז ברוב המקרים יגדל להיות מבוגר עם הפרעת קשב וריכוז. המבוגרים של היום המתמודדים עם קשיים אינם מודעים מספיק לאפשרות שיש להם הפרעות קשב וריכוז. כנסו לקישור כדי ללמוד עוד על אבחון הפרעות קשב וריכוז במבוגרים.