מאמנת אישית קליניקות בחיפה ובצורית

תפקיד
מדריכת הורים ומאמנת מוסמכת להפרעת קשב וריכוז לילדים, מתבגרים ומבוגרים.
מנחת סדנאות לצוותי הוראה וקבוצות הורים, ומלווה משפחות בתהליכי שינוי ושיפור במעגל המשפחתי, למעלה מ-20 שנה.
מאמנת אינטגרטיבית בכלים שונים מתחום coaching ה- NLP וה CBT

הכשרות והסמכות
תואר BSc במדעי החיים, אונ´ ת"א
בוגרת " סמינר אורנים" –הנחיית קבוצות הורים ומבוגרים.
לימודי אימון בטכניון , הסמכה MCI , חברת איק"א, איגוד המאמנים בישראל.
מטפלת מוסמכת NLP practitioner
השתלמויות בנושאי טיפול קוגניטיבי-התנהגותי – בחרדה, מיומנויות חברתיות, הפרעות התנהגות וODD ב-טכניקת CBT ( ד"ר נעמי אפל)
השתלמות בנושא "זוגיות עם ADHD "- נעמי רביד

הגישה הטיפולית שלי
למרות בעיות הקשב והריכוז, כל אחד יכול להגיע להגשמה עצמית וניהול חייו בצורה טובה. ניסיוני האישי והמקצועי לימדני ששינוי אמיתי ומשמעותי אפשרי בכל גיל, והוא מתאפשר בעקבות לימוד והבנה של הנושא ורכישת הכלים המתאימים. תמיכה, העצמה ומציאת נקודות האור הטמונות בכל אחד, מובילות להצלחות והגשמה עצמית.
המסר שלי להורים- הבנת הפרעת הקשב של הילד, הרבה אהבה ואמונה, תוביל ותעצים את ילדכם ! הפרעת הקשב משפיעה עלינו בכל תחומי החיים. תהליך אימון ADHD משמעותי אשר כל השותפים מחויבים אליו, מאפשר לעבור ממצב של תסכול, כאב, חוסר שליטה, תקיעות או החמצה, לחיים של – הצלחה, שליטה עצמית, אמונה בעצמי, הגשמה, ושמחה. השינוי מתרחש בכל המרחבים החשובים לכולנו: מערכות היחסים, בריאות, בית-ספר, אקדמיה, וקריירה.
תהליך האימון , בתחילה אנו מכירים את "מערכת ההפעלה" של המתאמן. כלומר, מתמקדים בהבנת המאפיינים של הפרעת הקשב והריכוז והשפעתה על חיי המתאמן תוך העלאת המודעות העצמית ושינוי דרך ההסתכלות עליה. בהמשך אנו מתמקדים בבניית תכנית מותאמת למתאמן, באמצעות אסטרטגיות יעילות לחיים והקניית הכלים האינטגרטיביים המתאימים לו לצורך ניהול תקין של חייו באופן כזה שיוכל להיות "שחקן" על כל מגרש. התהליך נעשה ביחד עם הסביבה הקרובה (הורים, סבים וסבתות מורים…כל גורם משמעותי השותף בחייו) כדי להבטיח עבודה תמיכה, הבנה והתמודדות בשפה אחידה.

אימון בשבילי הוא לא רק מקצוע, הוא גם דרך חיים ושליחות אמיתית.