תודה

 ינואר 2014

במשך 41 שנה אני מתהלך ומסתובב סביב עצמי בכל בקטגוריות של חיי, ושואל מה לעזעזל מה הבעיה שלי ולמה אני לא מצליח בפרמטרים הכי חשובים בחיי : זוגיות, קריירה, הגשמת הפוטנציאל הרב שיש בי. ידעתי מזה כ 4 שנים לפני שהגעתי למכון של ד"ר רפפורט שיש לי בעיות קשב וריכוז, אולם בדרך אליו הייתי ב-2 סוגים של אבחונים (מאוד לא מקצועיים ) שקבעו שיש לי אמנם בעיות של יכולת ריכוז וחוסר סדר, אבל לא ידעו לתת לי פתרון, ושום כיוון לאן ללכת מעבר לאותו אבחון של הפרעות קשב וריכוז.

לפני כ 3 חודשים פוטרתי מעבודתי כאיש מכירות בעיקר מסיבה שאני מפוזר, לא מסודר
ומדבר הרבה. הפיטורים הללו גרמו לי להבין שאני כנראה זקוק לאבחון ברמה הכי גבוהה שיש מבלי להתפשר על כמה זה עולה, כמה זמן זה ייקח וכו'.

אני חייב לתת לעצמי את הכי טוב שיש בתחום, ולא היה לי מושג כלל מי השחקנים המובילים בתחום הפרעות הקשב והריכוז.

נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לחפש ולקרוא על כל מכון ומכון שמתמחה באיבחון ופיתרון הבעיה. יש לא מעט מכונים שמתעסקים בהפרעות קשב וריכוז, אולם מי שהכי הרשים אותי בשיטתו, באתר האינטרנט שלו, בהצגת הדרך לטיפול שהוא מציע היה שיטת ד"ר רפפורט.

זה היה האיבחון אולי הכי יקר מבין האחרים, זה היה האיבחון הכי יקר שהייתי בחיי ,אולם
הוא גם היה ועדיין האיבחון הכי כלכלי, חכם, מרתק ובעל תובנות עמוקות להמשך חיי בכל הפרמטרים. המכון הזה שווה כל אגורה שהושקעה באיבחון הזה. קיבלתי לפני פגישתי הראשונה עם צוות המכון סדרה של כ 200 שאלות באימייל, ורק דרך השאלות שנשלחו אליי, הבנתי שעשיתי החלטה נבונה וחכמה.

צוות המכון בראשות בועז רפפורט איבחן אותי כסובל מהפרעת קשב וריכוז ברמה בינונית, הסביר לי את מה שכבר ידעתי מזמן, מה חומרת הבעיה גורמת לחיי, דייק בכל פרט ופרט במהות הבעיה ,והציג לי פתרון פשוט וברור עם המלצה ברורה של לשלב קונצרטה במינון נמוך בהתחלה יחד עם טיפול התנהגותי.

לאחר שסיימתי את האבחון במכון, הלכתי עם ההמלצות לרופא הפסיכיאטר שלי .

הרופא שלי ביקש ממני לעשות לפני שאני מחליט עם לקחת קונצרטה או לא בדיקת טובה.

בדיקת הטובה (איבחון ממוחשב לפני ריטלין ואחרי ריטלין) הראתה חד משמעית את מה שד"ר רפפורט המליץ עליו. להתחיל במינון נמוך טיפול בקונצרטה.

עברו כשלושה חודשים מאז שהתחלתי עם הריטלין (קונצרטה) .

אני מרגיש כל יום אדם טוב יותר בכל הפרמטרים, חד וברור, מהיר מחשבה ברמות שרק דיימנתי. מסודר, מאורגן כמו אדם ממוצע, קשוב יותר לבת הזוג שלי ובכלל לסביבה.

בקיצור ולעניין אדם חדש עם יכולות חשיבה בדיוק כמו שרציתי מגיל 4 בערך .

אני ממליץ בחום למתלבטים, החיים קצרים ולא פשוטים, וכל יום שעובר עם אדם קרוב אלינו שלא מאובחן כראוי בבעיה זו, יהיה בבעיה ברוב הפרמטרים בחיים.

תודה ובהצלחה לכולם.